Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...  


  Микро-роботы HEXBUG
  Настольные игры
  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Blu-Ray
  DVD
  Игры

Доставка цветов
Главная » Книги » Обучение » Комплект карточек "Моє перше лото" укр
Комплект карточек

Комплект карточек "Моє перше лото" укр
Код товара 123075

Наличие на складе Нет, поставка в течение 7 дней
Издатель InterBaby
в корзину
56 00
грн
Описание Комплект карточек "Моє перше лото" укр
Вміст комплекту: 10 ігрових полів, 60 карток, інструкція.

Набір «Вундеркінд з пелюшок. Моє перше лото» – захоплююча навчальна гра для малюків від одного року. Підбираючи яскраві картинки, діти не лише запам’ятовують назви зображених на них предметів і їхнє написання, але й тренують дрібну моторику пальчиків. До того ж гра розвиває інтелект, увагу, візуальну пам'ять, навчає логічному мисленню. До набору ввійшло 10 пар карток, кожна з яких містить 6 зображень, об’єднаних спільною тематикою. Всі зображення – яскраві, кольорові, на близькі для малюків теми: іграшки, їжа, одяг, взуття, предмети інтер’єру, меблі, дитячі речі, аксесуари.

Ще до початку гри необхідно взяти по одній картці з кожної пари та розрізати їх по контурах на 6 частин. Оберіть час, коли дитина сита, бадьора та весела. Граючись удвох із малюком, покладіть перед ним одне ігрове поле та почергово давайте йому маленькі картки, пропонуючи знайти для кожної з них підходяще місце на ігровому полі. Даючи малюкові картку, обов’язково вимовляйте назву предмета, зображеного на ній. Якщо у грі беруть участь кілька дітей, то ігрові поля слід розділити між ними. Діставайте по одній картці, чітко вимовляючи назву предмета. Той гравець, на ігровому полі якого є таке зображення, забирає картку собі та накриває нею відповідний предмет на ігровому полі.

Таке ж саме лото россійською мовою тут. Таке ж саме лото англійською мовою тут.


Лото також можна використовувати для таких ігор:

1. Розкладіть перед дитиною чотири картки, три з яких об’єднані спільною тематикою, а четверта – іншою. Попросіть малюка знайти зайву.

2. Покажіть дитині одну картку і попросіть знайти у вашому помешканні та показати (чи принести) предмет, зображений на картці.

3. Обговоріть із малюком, які ще картинки з кожної теми, наприклад, одяг, їжа, іграшки тощо не ввійшли до лото. Запропонуйте йому назвати чи показати такі предмети.

4. Розкладіть перед дитиною 6 карток, попросіть запам’ятати зображення на них, а потім заплющити очі. Заберіть або замініть одну з карток і запитайте в малюка, яку з них ви забрали чи поміняли.

5. Логічний поїзд. Оберіть будь-яку картку та покладіть її в голові поїзда. Потім попросіть малюка знайти з-поміж інших, запропонованих вами 10 карток із різних тем, одну, що була б логічно пов'язана з першою карткою. Попросіть також пояснити цей зв'язок (наприклад, обидва об'єкти – одного кольору чи форми, одного призначення, виготовлені з одного матеріалу, обидва можна надягти чи обидва відносяться до їжі тощо). Продовжуйте будувати поїзд, поки картки не закінчаться. Найважче буде знайти логічний зв'язок із останніми картками, тому допоможіть дитині. Ця гра розвиває асоціативне та логічне мислення.

6. Парочки. Гра для дітей віком від 3-х років, для двох і більше гравців. Сприяє розвиткові пам'яті. Розріжте великі картки на 6 частин, вийде 60 пар карток. Виберіть 20-60 парних зображень (у залежності від віку учасників) та грайте за правилами гри «Мемо». Всі картки розкладіть на столі зображенням вниз. Гравці почергово перевертають по дві картки, намагаючись знайти пару. Якщо перевернені картки виявляються парою, гравець забирає їх собі, зберігаючи хід. Непарні картки слід запам'ятати та знову перевернути, хід переходить до наступного гравця. Виграє той, хто збере більше «парочок».

Язык УкраинскийВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло
269 00
грн
в корзину
100 историй успешных детей
99 00
грн
в корзину
100 историй великих спортсменов
99 00
грн
в корзину
100 способов заработка для детей
99 00
грн
в корзину
Хто я? Мистецтво мислити
179 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(044) 331-95-41
(067) 321-78-32
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58
[email protected]

Petrovka.ua1