Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Настольные игры
  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес

Доставка цветов
Главная » Розмальовки Антістрес » Ромальовка антістрес » Барвистий світ. Розмальовка для спокою та натхнення
Барвистий світ. Розмальовка для спокою та натхнення

Барвистий світ. Розмальовка для спокою та натхнення
Код товара 171883

Наличие на складе Нет, поставка в течение 7 дней
Издатель Книжный клуб семейного досуга
Год выхода 2015
в корзину
99 00
грн
Описание Барвистий світ. Розмальовка для спокою та натхнення
Чудовий спосіб подолати стрес та додати барв у своє життя! Розфарбуйте сірі дні у всі кольори веселки!

Зроби яскравим свій світ! Розірви сірий туман буденності жвавими кольорами своєї фантазії та додай дзвінких нот у сумну одноманітність життя!

Ці дивні розмальовки для дорослих — чудова можливість відволіктися від сірої прози повсякдення і створити квітчастий дивосвіт, де існують різнокольорові птахи, химерні риби, переливчасті метелики... Розфарбовуючи дрібні деталі, ви й не помітите, як спливуть негативні думки і підуть усі проблеми: арт-терапія заспокоює, допомагає зняти стрес і поліпшити настрій. Тому саме час взяти кольорові олівці і додати фарб у власне життя. Дай простір фантазії й відчуй натхнення!

Маротта Милли – талантливая художница из Западного Уэльса, в 2014 году выдала свой первуй альбом с рисунками арт-терапии под названием «Millie Marotta's Animal Kingdom» («Барвистий світ»). Но не успела насладиться популярностью и признанием на родине, как ее работой заинтересовалось издательство «Книжный Клуб» Клуб Семейного Досуга» в Украине. Какое уже весной 2015 выдало в свет популярный альбом иллюстраций под адаптированной названием «барвистий світ. Розмальвка для спокою та натхнення».
Милли Маротта обычно работает в своей собственной студии на побережье кельтский моря. И часто признается в своих интервью, что именно море и природа вокруг ее рабочего места является источником вдохновения для создания непревзойденных флористических рисунков. Сегодня признанную художницу зовут Королевой иллюстрации, ведь суммарные продажи ее авторской раскраски составляет более полумиллиона альбомов.

Ми завжди поспішаємо, живемо спохвату та не маємо часу просто заспокоїтися й усвідомити себе тут і тепер. Зупиніться! Забудьте про електронну пошту, вимкніть телефон та відкладіть мільйон термінових справ. Візьміть у руки кольорові олівці й знову відчуйте себе дитиною! Ці дивовижні розмальовки для дорослих надзвичайно популярні в усьому світі. З ними ви не будете нудьгувати та забудете про стрес та проблеми. За розмалюванням ви не помітите, як ваш настрій поліпшиться, а всі негаразди залишаться позаду. Фантастичні звірі, дивні птахи, переливчасті змії, різнокольорові метелики… Створений власноруч тропічний дивосвіт зачаровує та надає можливість відчути спокій, гармонію та натхнення.

Язык Украинский
Продолжительность 96
Формат экрана ИнтергральныйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Ежедневник. Антистресс
99 00
грн
в корзину
Жива розмальовка 3D "Принцеса та її друзі"
149 00
грн
в корзину
Жива розмальовка 3D "Легенда про лицаря"
149 00
грн
в корзину
Жива розмальовка 3D "Таємниці динозаврів"
149 00
грн
в корзину
Жива розмальовка 3D "Класні тачки"
149 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58
[email protected]

Petrovka.ua1