Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Настольные игры » Карточные » Настольная игра Thinkers Просторове мислення 6-9+ (06061) (укр)
Настольная игра Thinkers Просторове мислення 6-9+ (06061) (укр)

Настольная игра Thinkers Просторове мислення 6-9+ (06061) (укр)
Код товара 178984

Наличие на складе Есть
Производитель Finart Smart Solutions
Издатель Thinkers
Год выхода 2016
в корзину
179 00
грн
Описание Настольная игра Thinkers Просторове мислення 6-9+ (06061) (укр)
Thinkers Kids «Просторове мислення» розвиває вміння знаходити зв’язки між фрагментами і моделювати картину в цілому, розвиває просторове мислення, вчить приймати ефективні та творчі рішення.

6-9 років — це особливо важлива пора в житті кожної дитини. До досягнення шестилітнього віку діти вчаться говорити та взаємодіяти з оточенням, випробовують рамки поведінки та навчаються соціальній адаптації. Починаючи з шести років і до досягнення дев’ятилітнього віку формується характер дитини, розробляється та започатковується система цінностей та формуються можливі подальші життєві сценарії. Саме в цей час батьки свідомо чи підсвідомо впливають на подальше життя дитини. Дослідження сучасної психології показали, що в цьому віці батьки своїми діями, висловами, розмовами, оціночними судженнями формують майбутній шлях розвитку дитини. Коментуючи вчинки дитини, власні та дії інших ми записуємо систему цінностей дитини в тіменну частину кори головного мозку. Ця система рідко зазнає змін впродовж подальшого життя. Вказуючи на бажані чи небажані поступки батьків та родичів, ми програмуємо дитину розвиватися за тим самим сценарієм.

Запам’ятайте: говорячи дитині «ти – лідер», ми формуємо майбутнього Лідера, говорячи «ти невдаха», ми гарантовано програмуємо Невдаху. Наші діти залишаться такими у подальшому на все життя. Лідер, який потерпів поразку, й надалі залишиться лідером, якому тимчасово не пощастило. Невдаха, якому пощастило, все одно залишиться невдахою, якому ненадовго посміхнулося щастя.

Саме в цьому віці важливо формувати в дитини допитливе критичне мислення і здатність долати тимчасові перешкоди. Подані в грі завдання допомагають дитині подолати ряд психологічних бар’єрів. З її допомогою ми не лише розвиваємо інтелект дитини, а й формуємо в ній здатність протистояти майбутнім життєвим перешкодам та негараздам.

Тренувати лідерські якості та розвивати дослідницький критичний тип мислення рекомендуємо за допомогою саме цього випуску інтелектуального тренажера – гри Thinkers Kids 6-9 років.Впевнені, що використання гри — інтелектуального тренажера Thinkers Kids для дітей допоможе Вашій дитині не тільки суттєво розвинути здатність аналізувати причини, думати логічно, будувати прості моделі, але й дозволить їй випереджати своїх однолітків за рівнем аналітичних здібностей та інтелекту. Це підвищить конкурентоспроможність дитини у соціумі школи й допоможе пізніше, під час розвитку власної ділової кар’єри. Крім того, гра Thinkers дозволить Вам приємно й цікаво провести разом із дитиною час у тому віці, коли вона найбільше потребує вашого впливу та вашого товариства.

В основу гри Thinkers закладена унікальна технологія, що ґрунтується на системі вправ, які розвивають аналітичні здібності та інтелект, а не тільки інформують про більш-менш відомі й популярні факти з життя людства. Аналітичні здібності та інтелект особливо важливі на сучасному етапі розвитку людства, тому що нашим дітям доведеться в майбутньому конкурувати зі своїми однолітками з Китаю та інших азійських країн. Така конкуренція відбуватиметься в сфері аналітики, інтелекту й креативу, а не щодо знання безлічі розрізнених і часто непотрібних у подальшому житті фактів, котрі легко можуть бути знайдені в Інтернеті, за допомогою будь-якої пошукової системи.
Завдання цього випуску описують найпростіші моделі та вчать дитину робити самостійні логічні висновки, встановлювати найпростіші причинно-наслідкові механізми. Для розв’язку завдань, включених у гру, необхідно щоб Ваша дитина спробувала знайти відповідь самостійно. У процесі розв’язку цих завдань дитина вчиться мислити послідовно та ефективно, набуваючи при цьому особливих інтелектуальних властивостей.
Людство навчилося вдосконалювати власне тіло за допомогою фітнесу, пластичної хірургії й багатьох інших процедур, але і досі воно скептично ставиться до розвитку власного інтелекту.

Отже, перед Вами єдиний у своєму роді тренажер для гімнастики розуму, розвитку аналітичних та інтелектуальних здібностей Вашої дитини.
Інтелектуальна гра Thinkers Kids призначена для Вашої дитини, якщо Ви бачите її в майбутньому:
• Лідером, здатним запалювати людей своїми креативними, геніаль
ними ідеями;
• Вченим-дослідником, який вміє проникнути в суть проблеми, та
використовує для цього нестандартне мислення;
• Бизнесменом, успіх якого ґрунтується на ефективному і швидкому
прийнятті правильних бізнес-рішень;
• Топ-менеджером, завдання якого розбудовувати довірений
йому бізнес та знаходити вихід із будь-якої ситуації;
• Політиком, який швидко орієнтуються в хитросплетінні людсь-
ких відносин, та будує на основі причинно-наслідкових зв’язків
та відносин між людьми власну стратегію.

Типи завдань в інтелектуальній грі Thinkers Kids
для дітей 6-9 років

Завдання гри Thinkers для дітей 6-9 років тренують різні типи мислення і розділені на категорії: Обчислення, Уява, Логіка, Ерудиція, Шах і Мат, Просторове мислення та інші;.

Гра або тренінг

Найкраще використовувати тренажер Thinkers для дітей 6-9 років можна в режимі тренінгу, коли дорослий займається з дитиною.
У режимі тренінгу завдання дається одному або декільком дітям кимось із дорослих, наприклад, батьком або вчителем. У цьому випадку важлива регулярність і послідовність проведення занять. Щодня дитина повинна проходити від одного до трьох (не більше) завдань. Тренуватися слід під керівництвом дорослого. Можна тренуватися не лише вдома, але й під час подорожей, тривалих авіаперельотів, відпочинку і навіть піших туристичних походів. Важливо не змушувати дитину через силу робити непомірну кількість завдань, що викликатиме відразу в душі дитини. Похвала або невеликий приз за розв’язання задачі повинен стимулювати дитину вирішувати так само життєві труднощі. Хвалити потрібно обов’язково, похвала повинна відноситися не до особистості дитини, а до вміння дитини справитися з задачею.

Як розвивати свою дитину за допомогою Thinkers Kids для дітей?

1.Виберіть щодня найбільш відповідний час для розв’язку
завдань із дитиною. Займайтеся регулярно, тільки в цьому
випадку буде помітний прогрес. Під час відпусток і канікул
оптимальний час для тренінгу з 10-00 до 12-00 щодня. Під час
навчального року бажано починати заняття не пізніше 18-00.

2. За одне заняття проходьте не більше 2-3 завдань.

3. Виразно прочитайте самі або дайте прочитати текст завдання
дитині. При необхідності надайте додаткові пояснення. Для
цього попередньо ознайомтеся з текстом завдання й відповід-
дю самостійно.

4. Виділіть для дитини час на обмірковування завдання. Звичайно
це 3-5 хв. Не поспішайте називати дитині еталонну відповідь.
При необхідності виділіть дитині додатковий час і дайте підказку.

5. Не намагайтеся зменшувати відведений час або квапити дитину,
тому що найбільша ефективність тренінгу полягає в поступовому
розвитку дитини, а не в одержанні негайних високих результатів

Комплект поставки гри

У комплект поставки гри Thinkers Kids входять:
1. Картки із завданнями й відповідями на звороті: 100 карток.
2. Посібник з використання завдань «Правила гри» (ця інструкція) –
1 екз.
3. Коробка — 1 шт.

Малюнки — Галини Бойчук

Бажаємо захоплюючої гри!

Язык Украинский
Продолжительность 100Возможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Ігротека у моїй кишені ПЛЮС-ПЛЮС. Ігри для розумників
144 00
грн
в корзину
Настольная игра «Фрукто 10»
199 00
грн
в корзину
Настолка Сіміно 3+
585 00
грн
в корзину
Карткова гра ЕЛЬ ШкарпетоС 8+
249 00
грн
в корзину
Ігротека у моїй кишені ПЛЮС-ПЛЮС. Ігри для кмітливих
144 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua